Květen 2007

Horovíkend 2007/1, 25.-27.5.

28. května 2007 v 0:48 | Marek Hladík
Dnes skončil letošní první horovíkend. Všechno důležité plus mnohé další fotky najdete zde (na stránkách Honzy Puše). Co k němu dodat? Počasí bylo drsně letní a lezci otrlí a odvážní. Nemůžu než vyjádřit obdiv k šikovnosti všech Stázek, Danielek, Marečků, Tomů, Kubů, Haldů a Ríšů. Musím se připojit k Honzově díkům směřovaným ke všem, kdo se na víkendu podíleli. Milá byla (podle doslechu, sám jsem u toho nebyl) i sobotní návštěva rodičů - Leitermannových a Blažkových. Ostatně fotky zde publikované jsou právě od Blažkových. Pro velký zájem by se letos měl uspořádat ještě jeden horolezecký víkend. Nu, těšme se na něj!

Fotky z vody

25. května 2007 v 0:30 | Marek Hladík
Zdravím vás,
povšimněte si, prosím, že v galerii přibyly fotografie z vody. Jedná se o snímky zatím nepublikované, veskrze pikantní.

Děkuji za pozornost.

Kde to vlastně jste...

19. května 2007 v 23:22 | Marek Hladík
Vítejte na stránkách věnovaných Tyfloturistickému oddílu.

Jestliže si je prohlížíte, jste s největší pravděpodobností rodiče některého z našich-vašich dětí. Možná si říkáte, k čemu nám jsou celkem 3 internetové stránky. Inu, čím více je lidí na obsluhu stránek, tím častěji se stránky aktualizují. Na druhou stranu ale také platí, že čím více lidí zasahuje do jedněch stránek, tím větší je v nich nepořádek. A tak máme každý stránky své. Ty oficiální a hlavní mají adresu tyfloturistak.info. Pak máme stránky spravované Honzou Pušem (dagles.klenot.cz/tweb), ty jsou hojně aktualizované a najdete na nich například mnoho fotek. A protože je Honza vedoucí družinky Gramofonů, většinou na nich vidíte zprávy právě o nich, i když se poslední dobou snaží informovat i o Foťačcích a Opicích. Abych mu práci právě s tímto ulehčil, založil jsem tento blog, který by měl být zaměřen trochu více na zprávy a fotky z dění kolem dvou posledně jmenovaných družinek. Buďte prosím zpočátku shovívaví k tomu, jak stránky vypadají. Jejich administrace je sice prý jednoduchá, ale celý ten systém nepracuje se stejnou logikou, kterou je vybaven průměrný našinec. Ovšem časem se vše bude zlepšovat a jednou snad i přejdeme na tvorbu vlastního html kódu.
Na závěr vás vyzývám, abyste sem chodily(i) pokud možno často a rády(i) a abyste pod články, které se tu občas budou objevovat, náruživě diskutovaly(i).Stránka o TTO, v pořadí již třetí.

18. května 2007 v 0:16 | M.
...a zatím ještě v prenatálu.